ПРО МІЖГІР’Я

8eb3ba8876Вперше про селищі Міжгір’я згадується в 1415 році, в описах володінь феодала Урмезея. Справжню назву він отримав в 1953 році, а до цього називався Волове. Сьогодні Міжгір’я — це районний центр Закарпаття. Практично весь цей район зайнятий горами, а найвищою точкою є Стримба. І завдяки унікальним кліматичним умовам у Міжгір’ї був створений відмінний гірськолижний курорт. Тут знаходиться три траси від 1500 до 2500 метрів. І кататися тут можуть і любителі, і професіонали.
Звичайно ж, зима на Міжгірщині — це відмінна можливість для тих, хто віддає перевагу активному відпочинку і заняття гірськолижним спортом. Але літо на Міжгірщині — це також чудова можливість для того, щоб організувати відмінний відпочинок на цьому курорті. Влітку ви можете влаштувати захоплюючі подорожі та екскурсії по визначних пам’ятках Міжгірщини, насолодитися красивими місцями околиць. Наприклад, відпочити біля озера Синевир, яке також називають карпатським « морським оком».

Також ви можете відвідати красивий водоспад Шипіт в селі Пилипець. Враження від відвідування цього місця вас приємно порадують. А поруч з цим водоспадом перед святом Івана Купали влаштовуються зльоти неформалів і хіпі з Білорусії, України та Росії.

Відпочинок в Міжгір’ї — це також і оздоровлення. У місті організовують туристичні походи до джерел мінеральних вод, а в цьому районі їх 48. Вода в цих джерелах кришталево — чиста і за своїми цілющими властивостями нагадує « Арзані » і «Єсентуки ». Також на курорті ви в будь-який час можете відвідати фінську сауну або лазню. Ну а для більш ефективного лікування ви можете просто зупинитися в санаторіях курорту, де про ваше здоров’я подбають професійні медики та фахівці.

Залишити коментар