0

736318494012460442504Кажуть, що той, хто хоча б один раз у житті бачив Карпати, більше ніколи не зможе забути враження, вироблене цими горами. І якимось таємничим чином, вони завжди будуть вабити цю людину, ніби чудова красуня, яка приваблює бездонністю своїх водойм і неосяжністю горизонту. На Міжгірщині навіть повітря здатне сп’янити своєю прозорістю і чистотою .

Цілком природним є те, що саме Закарпаття дуже багате легендами і стародавніми переказами. Кожен струмочок, камінь або навіть швидка і холодна річка можуть розповісти вам свою власну історію. Добрі і страшні, величні і ніжні, трагічні і смішні — все це легенди, які народжує Закарпаття — край, який об’єднав захід і схід. Саме тому відпочинок тут наповнений особливим романтизмом .

Міжгір’я — селище міського типу, яке є адміністративним центром району з добре розвиненою інфраструктурою. У Закарпатті селище Міжгір’я є одним з найбільш популярних місць серед туристів, які люблять активний і відновлювальний відпочинок. Карта показує, що Міжгір’я знаходиться в Закарпатській області, в долині мальовничої річки Ріки. У півтора сотнях кілометрів від селища знаходиться обласний центр Ужгород .

Відпочинок в Міжгір’ї — це, в першу чергу, звичайно, Карпати. Завдяки прекрасним горам тут збираються провести свій відпочинок любителі його активної складової: взимку — гірськолижники, а в інші сезони — любителі наметового відпочинку, піших походів та інших видів туризму.

Селище відмінно захищене Карпатами від холодних і спекотних вітрів. І тому катання на сноубордах і гірських лижах приносить тільки задоволення. Відпочинок в Міжгір’ї привабливий і погодними умовами. Зима тут м’яка, але сніжна, що відмінно підходить для гірських видів спорту. Літо неодмінно тепле і сонячне, але спеки не буває.

Варто також відзначити , що в будь-який час року Міжгір’я, Карпати відрізняються дивовижною красою природи. Вражають своєю величчю гори, густі ліси, найчистіше повітря. Погодьтеся, що в оточенні такої пишноти, організм сам собою наповнюється бадьорістю й енергією, поліпшується самопочуття, зміцнюються м’язи .

Багато туристів приїжджають у Міжгір’я, бажаючи поправити своє здоров’я. І це не дивно, адже тут успішно лікуються дисбактеріоз, захворювання кишечника, анемія, а також, безумовно, підвищується імунітет і поліпшується стан організму. Відпочинок в Міжгір’ї принесе Вам дійсно незабутні враження.

Залишити коментар