0

1472446 20.05.2013 Родственники жениха едут на лошадях на венчание в церковь села Космач Ивано-Франковской области Украины. Свадьба на лошадях - давняя гуцульская традиция, с годами отходящая в прошлое. Алексей Фурман/РИА Новости

 

Як повідомляє сайт pmg.ua, на Закарпатті з ініціативи Геннадія Москаля засновують новий етнофестиваль – «Закарпатська свальба», на якому відтворять найкращі традиції закарпатських весіль.

Видовищне та колоритне одруження вперше відбудеться 18 вересня в двох районах області – Міжгірському й Тячівському, які об’єднує новозбудована дорога з Колочави (Міжгірщина) до Німецької Мокрої (Тячівщина).

– За задумом організаторів, наречена буде з села Німецька Мокра, а наречений – із Колочави, – зазначає Г.Москаль. – Свято відбуватиметься в кількох локаціях. До прикладу, один із найвеселіших елементів весільного обряду – викуп «молодої» – пройде в її рідному селі, а музичний супровід забезпечать троїсті музики.

Весільний кортеж із вершників на конях, бричок та возів проляже по новозбудованій дорозі між Німецькою Мокрою та Колочавою, саме ж весілля у традиційному закарпатському стилі  відбудеться в Колочаві в музеї під відкритим небом «Старе село».

Гостей фестивалю ми раді зустріти в садибі «Магнолія», яка розташована поруч з водопадом Шипіт, озером Синевир та іншими мальовничими місцями Міжгірщини.

Залишити коментар