С а д и б а “Магнолія”

“Магнолія” – це невелика садиба у смт.Міжгір’я, яка територіально зручно розміщена щодо всіх туристичних локацій, де Ви зможете комфортно відпочити від міських буднів.

У садибі індивідуальне газове та твердопаливне опалення, цілодобова подача холодної та гарячої води.

На другому поверсі – 2 душові, 2 санвузли, балкон та 4 затишні кімнати, інтер’єр яких прикрашений картинами власника садиби з мальовничими краєвидами Міжгірщини. У кожній кімнаті є все необхідне для зручного проживання та якісного відпочинку: зручні ліжка, телевізор, кабельне телебачення, безкоштовна Wi-Fi зона (оптоволоконний інтернет 100 Мбіт/с, потужний WI-FI 6 роутер TP-Link 1 Гбіт/с/).

На першому поверсі – велика камінна зала з мінікухнею (газова варильна поверхня, необхідний посуд, два холодильники, мікрохвильова піч, електрочайник), обідньою зоною, телевізором, акустичною системою, санвузлом.

У садибі працює крамниця «АВС», де є весь найнеобхідніший асортимент продовольчої та промислової групи; кафе-бар з трьома залами та терасою. Ми приготуємо як традиційні, так і домашні закарпатські страви на Ваше замовлення. Урочисті події зручніше святкувати у камінній чи банкетній залі.

На території тераси є барбекю – цегляна піч, де Ви, при бажанні, зможете самостійно приготувати будь-які страви з екологічно чистих місцевих продуктів.

Опис та вартість кожної кімнати є на сайті.

Вартість оренди всього комплексу – 1500 грн. за добу. Окремо оплачується електроенергія по лічильнику.

Для більш повноцінного та цікавого відпочинку, ми з радістю допоможемо Вам організувати захоплюючі мандрівки в Ужгородський, Мукачівський, Чинадіївський, Невицький замки, замок графа Шенборна, Долину нарцисів, оленячу, страусину та буйволячу ферми, термальні басейни (з кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвою високомінералізованою водою) м. Берегово, с.Косино, с.Велятино, на полонину Боржава, до водоспаду Шипіт, до канатного крісельного витягу Пилипець (1650 метрів), на озеро Синевир, реабілітаційний центр бурого ведмедя, Теребле-Ріцьку ГЕС, відвідати музеї с. Колочава та інші мальовничі місця Міжгірщини, де Ви ознайомитеся з народними традиціями, ремеслом та побутом горян.

До Синевирського озера – 30 км, реабілітаційного центру для бурих ведмедів -25 км, екопарку «Долина Вовків» – 24 км, музею «Старе село» – 30 км, Вільшанського водосховища, яке ще називають “Карпатським морем” – 34 км, водопаду Шипіт – 30 км, крісельного панорамного витягу на гору Гимба – 28 км, «Dino Park» – 130 км, термального комплексу «Жайворонок» – 118 км, термального комплексу «Велятино» – 67 км, термального аквапарку «Косино» – 142 км, оленячої ферми – 48 км, страусиної ферми – 55 км, замку Шенборнів – 92 км, замку «Сент-Міклош» – 96 км, замку “Паланок” – 110 км, аквапарку «Карпатія» – 108 км, Ужгородського замку – 145 км, Невицького замку – 156 км.

У 700 м від садиби знаходиться сучасний плавальний басейн закритого типу. В радіусі 25 км – 17 гірськолижних витягів різної довжини та складності спуску з прокатом гірськолижного оснащення, найближчий з яких (крісельний) розміщений на околиці Міжгір’я (3 км).

У сезон грибів та ягід ми пропонуємо лісові прогулянки, де можна їх зібрати самостійно або придбати за привабливими цінами.

Покращити здоров’я можна вживанням мінеральної води “Сойми” (вуглекисла слабосульфідна середньомінералізована хлоридно-гідрокарбонатна кальцієво-натрієва з вмістом заліза в біологічно активних концентраціях) та “Келечинська” (вуглекисла маломінералізована залізовмісна гідрокарбонатна магнієво-кальцієва): покращують виділення жовчі, утворення ферментів, лікують дисбактеріоз, анемію, виводять з організму радіоактивні елементи, солі важких металів, підвищують імунітет. Аналогів цих вод на Україні немає.

Ви не пожалкуєте, завітавши до нас!

You missed